Алгоритм виправлень в розділі І декларації ФОП на єдиному податку

Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої – третьої груп, у разі самостійного виправлення інформації, відображеної у розд. І «Загальні показники підприємницької діяльності» податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (далі – Декларація) за попередній звітний (податковий) період, можуть подати до закінчення граничного строку подання Декларації за такий самий звітний період Декларацію з позначкою «Звітна нова» та після закінчення граничного строку подання Декларації «Уточнюючу». При цьому у решті розділів Декларації відображаються показники, що були зазначені у Декларації, яка уточняється.
Кожна подана уточнююча Декларація є дійсною і уточнює показники попередньо поданих Декларацій.
Повна:
Форма податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця затверджена наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578 зі змінами та доповненнями (далі – Декларація).
Самостійне виправлення помилок у розд. І «Загальні показники підприємницької діяльності» платники єдиного податку першої – третьої груп можуть здійснити шляхом подання за звітний період нової Декларації з позначкою «Звітна нова» до закінчення граничного строку подання Декларації за такий самий звітний період або подати у наступних податкових періодах уточнюючу Декларацію відповідно до ст. 50 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ).
Отже, фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої – третьої груп, у разі самостійного виправлення інформації, відображеної у розд. І «Загальні показники підприємницької діяльності» Декларації за попередній звітний (податковий) період, можуть подати до закінчення граничного строку подання Декларації за такий самий звітний період Декларацію з позначкою «Звітна нова» та після закінчення граничного строку подання Декларації «Уточнюючу». При цьому у решті розділів Декларації відображаються показники що були зазначені у Декларації, яка уточняється.
Обмежень щодо кількості поданих уточнюючих Декларацій ПКУ не встановлено.
Кожна подана уточнююча Декларація уточнює показники попередньо поданих Декларацій.Залишити відповідь