Наші клієнти

ПАТ "Звенигородський сироробний комбінат"

ТМ «Звени Гора» — це 3 покоління майстрів, які готують якісні смачні сири для всієї країни. Більше ніж 80 років тому в містечку Звенигородка на Черкащині відкрилась спеціальна школа з підготовки майстрів-сироварів, перетворивши Звенигородку на знаний осередок сирної майстерності.

Група компаній «МАЇС»

Маїс – місіонер українського насіннєвого бізнесу, який створюючи та поширюючи культуру і традиції виробництва насіння в Україні, щоденно доводить, що вітчизняний аграрний ринок вирізняється не лише об’ємом виробництва, а й якістю.

Державне підприємство «Смілянське лісове господарство»

Державне підприємство “Смілянське лісове господарство” розташоване у південній частині Черкаської області на території трьох адміністративних районів: Смілянського, Городищенського та Корсунь-Шевченківського (відповідно до адміністративного устрою до 2021 року; інформацію буде оновлено найближчим часом).

ТОВ "Тріумф ІТ"

ТОВ "Тріумф IT" пропонує технологічні рішення, які включають в себе підготовку IT-стратегії, проектування, монтаж та інсталяції локальних мереж.

КНП С. Бобринської

КНП С. Бобринської - Смілянська центральна районна лікарня, яка сьогодні називається – Смілянською центральною районною лікарнею ім. Софії Бобринської - збудована в 1862 році графом Бобринським, названа на честь дружини графа Бобринського – Софії.

ТОВ "БТУ", "Жива земля", "Біополітех".

Компанія «БТУ-Центр» ― український виробник мікробних і ферментних препаратів для сільського господарства.<br /> ТМ «Жива Земля» - це лінійка мікробних біопрепаратів для екологічного та змішаного землеробства.<br /> Біополітех - це лінійка мікробних біопрепаратів для екологічного та змішаного землеробства.

ТОВ "Гровекс", "Гровекс Медіа"

Гровекс, Гровекс Медіа - це сформована медійна платформа, яка має власні розвинені медіа ресурси, а також приклади успішних робіт з рекламування виробників продуктів для фермерів України.

FoodHacker

FoodHacker - пропонує Вам смачну, корисну, збалансовану їжу з доставкою додому. Це спосіб харчуватися правильно без зайвого навантаження.

Respect shop

Respect shop - Магазин модного молодіжного одягу міського стилю

ТК "ИЗВОЗ"

Компанія "ИЗВОЗ" пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з перевезеннями вантажів. Компанія організує квартирний, офісний, дачний переїзд, забезпечимо перевезення важких предметів.

ТОВ «АгроРось»

«АгроРось» - товариство, що займається виробництвом і реалізацією високопродуктивного посівного матеріалу зарубіжної і вітчизняної селекції, постачанням оригінальних засобів захисту рослин виробництва провідних компаній світу і всіх видів мінеральних добрив та добрив для позакореневого підживлення по всій території України.

Магазин "Нова Підлога"

Нова підлога - "Магазин "Нова Підлога" є одним із регіональних лідерів з продажу різних видів покриття для підлоги. В наших магазинах представленний широкий ассортимент товарів від найкращих європейських та українських виробників: ламінат (більше 700 декорів), паркетна дошка, лінолеум, мармолеум, кварц-вініл, плитка, ковролін, плінтуси та фурнітура, а також двері вхідні і міжкімнатні, ролети та багато іншого.

ТОВ "Пламет"

Пламет - українсько-польська корпорація вікон і дверей. Європейські стандарти якості продукції та надання повного комплексу сервісних послуг є основними особливостями роботи підприємства.

ТОВ «Машзавод»

Машзавод - ТОВ «Машзавод» виготовляє сталеві зварні посудини та апарати, що працюють під тиском не більше 16,0 МПа (160 кгс / см2), під наливом і в вакуумі діаметром до 4000 мм з вуглецевих, низько- і високолегованих, жароміцних сталей, біметалів для нафтопереробних і нафтохімічних підприємств, газо- і нафтотранспортних систем, для облаштування газових та нафтових родовищ, терміналів зберігання зрідженого газу та іншого обладнання.

RIVERWOOD

RIVERWOOD – це заміський парк відпочинку. Розкішний та затишний одночасно, комплекс захоплює гостей своїми ландшафтами й архітектурою.

ТОВ "Черкасиенергозбут"

Черкасиенергозбут - займає домінуюче становище на ринку «передача та розподіл електричної енергії» та «постачання електричної енергії» в межах діючих мереж Черкаської області.

ДП “КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”- розташоване в центральній частині Черкаської області на території Черкаського та Звенигородського районів. Згідно зі схемою лісорослинного та фізико-георафічного районування Черкаської області територія лісгоспу знаходиться на півдні Тясмино-Вільшанського лісорослинного району і Білоцерківської рівнини.

ПП «Едельвейс-А»

Едельвейс: Житниця, меланка ПП «Едельвейс-А» – виробник високоякісних бакалійних товарів під ТМ «Житниця» і «Меланка» – натуральних екологічних продуктів для здорового і збалансованого харчування.

ТОВ "АГРО АРЕНА"

АГРО АРЕНА - це високоякісний сервіс та консультаційна підтримка, це інноваційні технології та широкий спектр товарів українського виробництва європейської якості, це доступні ціни та ефективні фінансові інструменти.

ДП “ЗОЛОТОНІСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЗОЛОТОНІСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”- розташований на території Золотоніського району. Ліси на території району розташовані нерівномірно, основна частина їх розташована уздовж берегів річок та водосховищ.

ДП “ЗВЕНИГОРОДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЗВЕНИГОРОДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО” - розміщений в центральній частині Черкаської області на території Звенигородського району.

ТОВ "Христинівка-продтовари"

Товариство з обмежено відповідальністю "Христинівка-продтовари" - молоде українське підприємство, яке впевнено, крок за кроком, охоплює як внутрішній ринок олійно - жирової промисловості, так і міжнародний.

ТОВ "Полеагро"

Полеагро - "Продаж мінеральних добрив, гуртова торгівля від 22 тонн. В компанії є власний автопарк, тому можемо здійснити перевезення як рідких так і сипучих добрив.

ТОВ "LNZ Group"

LNZ Group – вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, основними напрямками бізнесу якого є: Насінництво, Агровиробництво, Зерноторговий бізнес, Дистриб’юція посівного матеріалу та засобів захисту рослин.

ДП “КАМ’ЯНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КАМ’ЯНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”- розташоване у південній частині Черкаської області на території Черкаського району.

ТОВ "СІД КОРП"

Сід Корп - агропромислове підприємство, представник міжнародної компанії «Ремінгтон Сідз» в Україні. Компанія спеціалізується на наданні сільськогосподарських послуг з вирощування та переробки насіння зернових та олійних культур.

ТОВ «САРС Агро»

ТОВ «САРС Агро» — постачальник комплексних мінеральних добрив європейської якості.

ТОВ "Немирівський райагроліс "

Немирівський райагроліс - було створено в 2002 році , як філію Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс ”

ТОВ "Вітамінка ЮВ"

Вітамінка ЮВ - Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах
Зворотний зв'язок

Бажаєте замовити послуги компанії “Аудит Консалтинг Центр”?