УВАГА! З’явився план-графік перевірок ДПСУ на 2023 рік

23 грудня 2022 року ДПСУ оприлюднила на своєму вебсайті План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2023 рік.

План-графік на 2023 рік складається з чотирьох розділів.

Розділ I “Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб” та Розділ II “Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів”. За ними наступного року податківці планують провести 2225 податкових перевірок.

Розділ ІІІ “Документальні планові перевірки фізичних осіб.  Він налічує 1461 особи, до якої планує наступного року завітати з візитом ДПС”

Розділ IV. Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. З таких питань податківці планують провести 328 перевірок.

Загалом у 2023 році податківці планують провести 4014 планових перевірок (для порівняння – на початку 2022 року у плані-графіку перевірок було 6756 підприємств та підприємців).

Детальніше ознайомитись з графіками проведення документальних планових перевірок можете на офіційному порталі ДПСУ
https://www.tax.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/642254.htmlЗалишити відповідь