15 жовтня реєстрація податкових накладних буде неможлива!

Податкові накладні/розрахунки коригування, складені з 16 по останній календарний день місяця, слід зареєструвати в ЄРПН до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені.

?Відповідно до п. п. 201.1, п. 201.10 ПКУ та п. 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1246, якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочій день, такий день вважається операційним днем.

‼️‼️Таким чином, 15 жовтня 2022 року (субота), незважаючи на те, що є вихідним днем, має бути останнім днем для реєстрації ПН/РК.

АЛЕ‼️Державна податкова служба повідомила, що тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, з метою захисту прав платників, збереження та захисту даних надання електронних сервісів та приймання електронних документів від платників податків здійснюються у робочі дні з 8 до 18 години.

✔️У період воєнного стану платник податку не може зареєструвати податкову накладну/розрахунок коригування до податкової накладної в ЄРПН у вихідний день, у тому числі, якщо такий день є граничним днем їх реєстрації.

?Отже, останнім днем реєстрації ПН/РК за другу половину вересня податківці вважають п’ятницю, 14 жовтня.10:41Залишити відповідь