Робота електронних сервісів для платників податків

Державна податкова служба України інформує, що з 12 жовтня 2022 року всі електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет працюють у штатному режимі.

У зв’язку з масованими ракетними ударами по всій території України, 10-11 жовтня 2022 року тимчасово було обмежено доступ до електронних сервісів.

Тому нагадуємо, що штрафні санкції не застосовуються до платників податків за умови виконання таких обов’язків із дотриманням термінів, визначених пунктом 201.10 статті 201, пунктом 69.1 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

У разі відсутності у платників податків можливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок щодо дотримання термінів подання звітності, у тому числі реєстрації у відповідних реєстрах податкових або акцизних накладних, розрахунків коригування, подання електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального або спирту етилового тощо, звільняються від передбаченої цим Кодексом відповідальності, у тому числі відповідно до пункту 112.8 статті 112 Податкового кодексу України.Залишити відповідь