Як оплатити роботу за трудовим договором з нефіксованим робочим часом?

Заробітна плата виплачується працівникові за фактично відпрацьований час. За відрядної системи заробітна плата виплачується за фактично виконану роботу за встановленими у трудовому договорі з нефіксованим робочим часом відрядними розцінками.

Мінімальна тривалість робочого часу за трудовим договором з нефіксованим робочим часом, протягом календарного місяця становить 32 години. Якщо працівник протягом місяця виконував роботу менше 32 годин, йому повинна бути виплачена заробітна плата не менше ніж за 32 години робочого часу.

У разі ненадання роботодавцем роботи працівникові, заробітна плата за відрядної системи оплати праці протягом місяця повинна бути виплачена у розмірі, не меншому за розмір зарплати працівника відповідної кваліфікації, за погодинною системою, – за 32 години робочого часу.

У разі згоди працівника на залучення до роботи поза межами базових днів або годин його робота оплачується у розмірі, не меншому ніж передбачено умовами трудового договору, а у разі перевищення нормальної тривалості робочого часу – в порядку, передбаченому статтею 106 КЗпП України.Залишити відповідь