Податкове планування

Більшість компаній при складанні бюджетних прогнозів планують свою діяльність виходячи з бачення розвитку ринку, внутрішньої структури компанії і можливостей бізнесу досягти тих чи інших показників доходу. У той же час, на даному етапі податкові наслідки тих чи інших операцій, які безпосередньо вплинуть на розмір прибутку компанії в заданому періоді, не завжди є очевидними.

Плани компанії можуть бути пов’язані із здійсненням капітальних інвестицій в нерухомість, землю, обладнання або інші активи, виходом на ринки з відмінними від поточних податковими режимами, входженням в нові сфери діяльності. Для того, щоб спланувати не тільки доходи, а й витрати бізнесу на сплату податків, потрібно побудувати модель грошових потоків бізнесу з необхідним ступенем деталізації.

Ми допомагаємо керівникам фінансово-економічних служб компаній здійснювати податкове планування як на тривалі податкові періоди – рік або кілька років, так і складати деталізовані податкові прогнози на квартал або місяць. У разі, якщо модель має на увазі кілька можливих сценаріїв розвитку компанії, ми прораховуємо податкові наслідки кожного з цих варіантів.

Детальніше про послуги та пакети послуг