Консультаційні послуги

АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР – компанія з великим досвідом роботи в сфері бухгалтерського аутсорсингу. Ми надаємо повний спектр бухгалтерських послуг. Знання, підготовка та досвід наших співробітників – це головне, що АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР пропонує своїм Замовникам.

Складне і заплутане податкове законодавство, яке регулюється масою нормативних документів, новим податковим кодексом, змінами та доповненнями до нього призводить до неможливості своєчасно відстежити всі зміни і правила. Результат – помилки бухгалтерії, невпевненість компанії в правильності ведення обліку…

Якщо Ви плануєте розпочати або вже ведете бізнес в Україні, податкові консультанти нашої компанії будуть раді відповісти на всі Ваші запитання в сфері бухгалтерського обліку та оподаткування підприємств і фізичних осіб.

 

АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР надає наступні послуги:

  • усні консультації з питань бухгалтерського, податкового та управлінського обліку підприємств;
  • письмові роз’яснення та методичні рекомендації з питань податкового законодавства та бухгалтерського обліку підприємства;
  • підбір пакету необхідних законодавчих і нормативних документів;
  • написання письмового запиту до державної податкової інспекції для отримання роз’яснення щодо конкретного питання.

Форми надання консультаційних послуг:

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ – постійний супровід.

Це пріоритетна форма роботи з Замовниками нашої компанії на постійній основі. В рамках договору на абонентське обслуговування виробляються усні, в тому числі по телефону (гаряча лінія), і письмові, за заявками Замовника, консультації посадових осіб замовника. Кількість консультацій не обмежена. В рамках такого договору наша компанія може взяти на себе інформаційне та консультаційне забезпечення бухгалтерської служби підприємства. Для забезпечення постійного контакту з Замовником, за ним може бути закріплений певний фахівець нашої фірми.

РАЗОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ – письмові (на фірмовому бланку, факсом, електронною поштою) і усні (в офісі нашої компанії, по телефону).

При укладанні договору на бухгалтерське обслуговування консультаційне обслуговування надається на безкоштовній основі.

Досвідчені фахівці АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР зможуть знайти правильне і найбільш ефективне рішення будь-якого питання, яке може виникнути в діяльності підприємства. Фахівці нашої компанії завжди націлені на пошук найбільш задовільного вирішення питання. Ми не говоримо, що можна, а чого не можна. Результат консультації – відповідь на хвилююче для Вас питання, чітка інструкція до дії.

АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР забезпечить безперервне співробітництво наших фахівців з фахівцями Замовника, що дозволить оперативно вирішувати всі питання в області податкового, кадрового та бухгалтерського обліку.

Щомісяця Вам будуть повідомлятися зміни в бухгалтерському обліку та податковому законодавстві з Вашого виду діяльності.

Детальніше про послуги та пакети послуг