Комплексні перевірки

АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР – компанія з великим досвідом роботи в сфері бухгалтерського аутсорсингу. Ми надаємо повний спектр бухгалтерських послуг. Знання, підготовка та досвід наших співробітників – це головне, що АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР пропонує своїм Замовникам.

Якість ведення обліку визначається такими факторами, як наявність і повнота всієї прибуткової та видаткової первинної документації, правильна система її зберігання, відповідність електронної бази даних бухгалтерської програми первинним документам, коректна генерація звітності на основі електронної бази даних, своєчасна здача всієї звітності. Залежно від цього параметра, трудомісткість проведення комплексної перевірки може відрізнятися в ту чи іншу сторону в кілька разів.

Ми готові допомогти. Результатом нашої роботи буде належний стан бухгалтерського і податкового обліку підприємств, а також впевненість керівництва підприємств щодо надійної роботи серця організації –бухгалтерії.

Нашу співпрацю з клієнтами ми будуємо на основі повної конфіденційності, індивідуальності та якості обслуговування. Такий підхід дозволяє надати клієнтові саме ту послугу, якої він потребує,  створити комфортні умови взаємодії.

АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР надає послуги на умовах як разової допомоги (окремі проекти, участки бухгалтерії, тощо), так і на постійній основі – бухгалтерський супровід на абонентській основі.

Для визначення вартості аудиторських послуг наші співробітники виїжджають на територію компанії-клієнта, вивчають реєстри первинної документації, бази даних бухгалтерської програми, бухгалтерську, податкову і статистичну звітність, що подається компанією, і на підставі цього складають програму аудиту, визначають кількість необхідних для проведення робіт аудиторів, терміни виконання проекту і, як результат, вартість аудиторських послуг.

Якщо ми і компанія-клієнт згідні з умовами, то підписуємо договір і починаємо роботу.

За результатами перевірки ми завжди надаємо клієнту офіційні  висновки, які на практиці дуже часто є орієнтиром для співробітників державних органів – від податкових інспекцій до судових інстанцій всіх рівнів.

Детальніше про послуги та пакети послуг