Бухгалтерський супровід (ведення обліку на абонентській основі)

Ведення бухгалтерського і податкового обліку (бухгалтерський супровід) – комплекс дій, пов’язаних з постановкою, веденням бухгалтерського та податкового обліку суб’єкта господарювання, контролем відповідності до вимог чинного законодавства, стандартів бухгалтерського обліку та інших нормативів, підготовкою та здачею звітності, оптимізацією оподаткування.

Перш за все – це вигідно!

Зараз нелегко знайти досвідченого кваліфікованого головного бухгалтера, а останнім часом заробітна плата головних бухгалтерів виросла майже вдвічі. Якщо врахувати прямі та непрямі витрати на утримання робочого місця бухгалтера, податки на зарплату та інші чинники, то сумарна вартість витрат на головного бухгалтера складе мінімум 1000 $ в місяць. Наші послуги коштують, як правило, дешевше.

Це надійно:

 • Ви застраховані від раптового звільнення, хвороби, або, як це, на жаль, іноді буває, зникнення бухгалтера з усіма документами.
 • Ваше підприємство отримує особистого професійного бухгалтера.
 • Якість роботи Вашої бухгалтерії контролюється кваліфікованими фахівцями.
 • Порядок надання послуг з ведення обліку регламентується шляхом укладення з Вами письмового договору.
 • Вартість бухгалтерських послуг включається в витрати підприємства.

Наші фахівці є професіоналами і мають багатий практичний досвід роботи з торговими фірмами, будівельними та виробничими компаніями, сільгосппідприємствами, підприємствами сфери послуг та ін.

Вартість наших послуг формується індивідуально в залежності від потреб підприємства або приватного підприємця, має поетапний характер, що особливо актуально для початківця, сезонного бізнесу або в разі тимчасових припинень діяльності. За розрахунками передбачена гнучка система оплати.

Звернувшись до нашої спеціалізованої бухгалтерської організації, Ви будете оплачувати тільки реально сформований обсяг роботи, попередньо погоджений з Вами.

 

Особливо затребувані наші послуги тим, хто зацікавлений в незалежному контролі над ходом інвестиційного проекту, а також підприємцям, яким необхідно відновити бухгалтерський облік та оптимізувати витрати,  зробити свій бізнес більш стабільним і сучасним.

Ви отримуєте можливість додатково законним шляхом мінімізувати податкове навантаження, так як винагороду за ведення обліку Ви можете включити до складу валових витрат, тим самим, зменшивши оподатковуваний прибуток підприємства.

Разом з бухгалтерським обслуговуванням Ви отримуєте цілий комплекс супутніх послуг, таких як юридичний супровід, консультації фахівців, семінари, тощо.

Ми гарантуємо дотримання суворої конфіденційності і виключення витоку інформації, як під час нашої співпраці, так і після її закінчення.

Ми цінуємо партнерство. Ми продаємо більше ніж послугу, – ми надаємо індивідуальний підхід до вирішення ваших бухгалтерських, податкових, юридичних і кадрових питань.

Виконувані роботи базуються на основі облікової та податкової політики підприємства. Склад послуг – це постійне ведення обліку операцій, пов’язаних з веденням:

 • розрахунково-касових операцій,
 • розрахунків з покупцями і постачальниками,
 • кредитів та займів, інвестицій, капітальних вкладень, тощо,
 • оплати праці,
 • основних засобів, матеріальних та нематеріальних активів,
 • товарно-матеріальних цінностей,
 • оподаткування,
 • тощо.

 

Детальніше про послуги та пакети послуг