Бухгалтерські послуги

АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР – компанія з великим досвідом роботи в сфері бухгалтерського аутсорсингу. Ми надаємо повний спектр бухгалтерських послуг. Знання, підготовка та досвід наших співробітників – це головне, що АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР пропонує своїм Замовникам.

Складне і заплутане податкове законодавство, яке регулюється масою нормативних документів, новим податковим кодексом, змінами та доповненнями до нього призводить до неможливості своєчасно відстежити всі зміни і правила. Результат – помилки бухгалтерії, невпевненість компанії в правильності ведення обліку…

Ми готові допомогти. Результатом нашої роботи буде належний стан бухгалтерського і податкового обліку підприємств, а також впевненість керівництва підприємств щодо надійної роботи серця організації –бухгалтерії.

Нашу співпрацю з клієнтами ми будуємо на основі повної конфіденційності, індивідуальності та якості обслуговування. Такий підхід дозволяє надати клієнтові саме ту послугу, якої він потребує,  створити комфортні умови взаємодії.

АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР надає послуги на умовах як разової допомоги (окремі проекти, участки бухгалтерії, тощо), так і на постійній основі – бухгалтерський супровід на абонентській основі.

Детальніше про послуги та пакети послуг