Автоматизація обліку

Система програм “1С:Підприємство 8” включає в себе платформу і прикладні рішення, розроблені на її основі, для автоматизації діяльності організацій і приватних осіб самих різноманітних видів господарської діяльності. Сама платформа не є програмним продуктом для використання кінцевими користувачами, які зазвичай працюють з одним з багатьох прикладних рішень (конфігурацій), розроблених на даній платформі. Такий підхід дозволяє автоматизувати різні види діяльності, використовуючи єдину технологічну платформу.

Продукти “1С:Підприємство” – давно зарекомендували себе як надійний та ефективний інструмент українського бізнесу, використовуються підприємствами в різних галузях і сегментах економіки України протягом 20 років. Продукти на платформі “1С:Підприємство” працюють не тільки в Україні, а в 25 країнах світу, включаючи Німеччину, США, Польщу, В’єтнам, ПАР, країни ближнього зарубіжжя. Партнерами накопичений величезний досвід впровадження типових, спеціалізованих і галузевих рішень, реалізовано сотні тисяч успішних проектів. На сьогоднішній день близько 300 тисяч українських підприємств використовують рішення “1С:Підприємство” для автоматизації різноманітних задач свого бізнесу.

Гнучкість платформи дозволяє застосовувати 1С:Підприємство 8 у найрізноманітніших областях:

  • автоматизація виробничих і торгових підприємств, бюджетних і фінансових організацій, підприємств сфери обслуговування тощо;
  • підтримка оперативного управління підприємством;
  • автоматизація організаційної та господарської діяльності;
  • ведення бухгалтерського обліку з декількома планами рахунків і довільними вимірами обліку, регламентована звітність;
  • широкі можливості для управлінського обліку і побудови аналітичної звітності, підтримка багатовалютного обліку;
  • вирішення завдань планування, бюджетування і фінансового аналізу;
  • розрахунок зарплати і управління персоналом;

інші області застосування.

Компанія «Аудит Консалтинг Центр» входить у всеукраїнську громадську організацію “Спілка Автоматизаторів Бізнесу” (САБ), що об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси “BAS,” 1С:Підприємство” та ін. Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.

Компанія «Аудит Консалтинг Центр» як офіційний член САБ надає повний спектр послуг по автоматизації обліку, зокрема:

 • Допомога у виборі оптимального програмного продукту;
 • Продаж програмних продуктів лінійки 1С:Підприємство та ліцензій на їх використання;
 • Встановлення, налаштування, консультації по програмних продуктах;
 • Впровадження програмних продуктів та їх модифікацію під потреби замовника;
 • Інформаційно-технологічний супровід користувачів та програмних продуктів (ІТС);
 • Консультаційні послуги по вибору обладнання та інші супутні ІТ послуги.

Спеціалісти нашої компанії із задоволенням допоможуть автоматизувати бізнес-процеси вашого підприємства, що дозволить зменшити видатки, збільшити доходи та зекономити дорогоцінний час, який ви зможете присвятити розвитку вашої компанії.

Детальніше про послуги та пакети послуг